Wpisz szukane słowo lub frazę:
SZUKAJ

PREMIERY

3 GRUDNIA
BALLADA O BIAŁEJ KROWIE (Ballad of a White Cow)
REŻYSERIA: Maryam Moghadam, Behtash Sanaeeha OBSADA: Maryam Moghadam, Pouria Rahimi Sam, Farid Ghobadi
3 GRUDNIA
CHŁOPIEC Z CHMUR (Donne-moi des ailes)
REŻYSERIA: Nicolas Vanier OBSADA: Jean-Paul Rouve, Melanie Doutey, Louis Vazquez
3 GRUDNIA
CLIFFORD. WIELKI CZERWONY PIES (Clifford the Big Red Dog)
REŻYSERIA: Walt Becker OBSADA: Darby Camp, Jack Whitehall, Izaac Wang
3 GRUDNIA
KING RICHARD (King Richard)
REŻYSERIA: Reinaldo Marcus Green OBSADA: Will Smith, Jon Bernthal, Tony Goldwyn
3 GRUDNIA
LOKATORKA (Lokatorka)
REŻYSERIA: Michał Otłowski OBSADA: Irena Melcer, Sławomira Łozińska, Barbara Jonak, Krzysztof Stroiński
3 GRUDNIA
NOC KRÓLÓW (La nuit des rois)
REŻYSERIA: Philippe Lacote OBSADA: Kone Bakary, Steve Tientcheu, Rasmane Ouedraogo
3 GRUDNIA
RESIDENT EVIL: WITAJCIE W RACCOON CITY (Resident Evil: Welcome to Raccoon City)
REŻYSERIA: Johannes Roberts OBSADA: Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen, Tom Hopper
3 GRUDNIA
SZEF ROKU (El buen patron)
REŻYSERIA: Fernando Leon de Aranoa OBSADA: Javier Bardem, Almudena Amor, Manolo Solo
10 GRUDNIA
1970 (1970)
REŻYSERIA: Tomasz Wolski OBSADA:
10 GRUDNIA
BIAŁY POTOK (Biały potok)
REŻYSERIA: Michał Grzybowski OBSADA: Marcin Dorociński, Agnieszka Dulęba-Kasza, Julia Wyszyńska, Dobromir Dymecki
10 GRUDNIA
FANTAZJE (Les fantasmes)
REŻYSERIA: David Feonkinos, Stephane Feonkinos OBSADA: Monica Bellucci, Carole Bouquet, Suzanne Clement
10 GRUDNIA
POWRÓT DO TAMTYCH DNI (Powrót do tamtych dni)
REŻYSERIA: Konrad Aksinowicz OBSADA: Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz, Teodor Koziar
10 GRUDNIA
PSYCHO GOREMAN (Psycho Goreman)
REŻYSERIA: Steven Kostanski OBSADA: Nita-Josee Hanna, Owen Myre, Matthew Ninaber
10 GRUDNIA
WEST SIDE STORY (West Side Story)
REŻYSERIA: Steven Spielberg OBSADA: Ansel Elgort, Rachel Zegler, Rita Moreno
17 GRUDNIA
IM DALEJ W LAS, TYM WIĘCEJ DRZEW (Rengeteg - Mindenhol latlak)
REŻYSERIA: Benedek Fliegauf OBSADA: Eszter Balla, Laszlo Cziffer, Peter Fancsikai
17 GRUDNIA
JAK OCALIĆ SMOKA (Dragevokteren)
REŻYSERIA: Kristina Dubin, Katarina Launing OBSADA: Isha Zainab Khan, Iver Aunbu Sandemose, Kyrre Haugen Sydness
17 GRUDNIA
MISIEK: EKIPA NA WAKACJACH (Norm of the North: Family Vacation)
REŻYSERIA: Anthony Bell OBSADA: Lisa Durupt, Andrew Toth, Jonathan Holmes
17 GRUDNIA
PACZKA (Smecka)
REŻYSERIA: Tomas Polensky OBSADA: Tomas Dalecky, Tomas Mrvík, Anastazie Chocholata
17 GRUDNIA
SPIDER-MAN. BEZ DROGI DO DOMU (Spider-Man: No Way Home)
REŻYSERIA: Jon Watts OBSADA: Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch
22 GRUDNIA
MATRIX ZMARTWYCHWSTANIA (The Matrix Resurrections)
REŻYSERIA: Lana Wachowski OBSADA: Keanu Reeves, Jonathan Groff, Carrie-Anne Moss
24 GRUDNIA
EMMA I ŚWIĘTY MIKOŁAJ (Emma & Julemanden: Jagten pa elverdronningens hjerte)
REŻYSERIA: Soren Frellesen OBSADA: Lars Hjortshoj, Camilla Bendix, Mille Dinesen
24 GRUDNIA
HISZPAŃSKI ROMANS (Rifkin's Festival)
REŻYSERIA: Woody Allen OBSADA: Wallace Shawn, Gina Gershon, Louis Garrel
24 GRUDNIA
KOCHANKOWIE (Amants)
REŻYSERIA: Nicole Garcia OBSADA: Pierre Niney, Stacy Martin, Benoît Magimel
24 GRUDNIA
ODKUPIENIE (Mass)
REŻYSERIA: Fran Kranz OBSADA: Reed Birney, Jason Isaacs, Martha Plimpton, Ann Dowd
24 GRUDNIA
TRUFLARZE (The Truffle Hunters)
REŻYSERIA: Michael Dweck, Gregory Kershaw OBSADA: Piero Botto, Sergio Cauda, Maria Cicciu
25 GRUDNIA
STRASZNE HISTORIE (Scare Us)
REŻYSERIA: Carl Jensen IV, Ryan Henry Johnston, Ryan Kjolberg, Tom J. McCoy OBSADA: Tom Sandoval, Michelle Palermo, Charlotte Lilt
25 GRUDNIA
W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA (Around the World in 80 Days)
REŻYSERIA: Samuel Tourneux OBSADA: Damien Frette, Julien Crampon, Kaycie Chase
31 GRUDNIA
ALBATROS (Albatros)
REŻYSERIA: Xavier Beauvois OBSADA: Jeremie Renier, Marie-Julie Maille, Madeleine Beauvois
31 GRUDNIA
LICORICE PIZZA (Licorice Pizza)
REŻYSERIA: Paul Thomas Anderson OBSADA: Bradley Cooper, Skyler Gisondo, Sean Penn
31 GRUDNIA
MATKI RÓWNOLEGŁE (Madres paralelas)
REŻYSERIA: Pedro Almodovar OBSADA: Penelope Cruz, Aitana Sanchez-Gijon, Milena Smit